Drukujemy dosłownie wszystko

Adres:

ul. Nutki 1A, Ursynów

Nasza firma oferuje pełną gamę nadruków na koszulkach, ubraniach i innych tekstyliach. Jedną z nich jest sitodruk. Ta metoda doskonale nadaje się do zadruku dużych płaskich powierzchni. Jej zaletą jest przede wszystkim to, że można wykonać nadruk w każdym kolorze i jego tonacji, ponieważ ta metoda pozwala na dowolne mieszanie farb.

Im więcej, tym taniej

Nadruk wykonany zgodnie ze sztuką sitodruku charakteryzuje się również dużą wytrzymałością podczas użytkowania i nie ma prawa zejść w praniu. Nawet, gdy koszulka, na której został wykonany, jest już do wyrzucenia, to nadruk powinien być w dobrym stanie. Zaleta sitodruku jest także to, że jest w miarę tani. Ale pod warunkiem, iż jeden wzór pojawia się na dużej liczbie egzemplarzy. Ponieważ na przykład każdy nowy kolor to dodatkowe koszty związane z wydrukowania klisz i naświetlenia ich na matryce.

Nie ma ryzyka przesunięć

Inną metodą nadruku oferowaną przez naszą firmę to DTG, czyli technika druku bezpośrednio na tekstyliach. Działa ona podobnie jak drukarka atramentowa, jednak głowice drukujące i tusze są inne i dostosowane do druku na tkaninach. Główną zaletą tego sposobu jest brak kosztów związanych z przygotowaniem druku, ponieważ nie ma na przykład matrycy jak w sitodruku. Wszystkie kolory drukowane są w tym samym czasie. To pozwala na uniknięcie przesunięć, jakie mogą się zdarzyć w przypadku sitodruku..

Nacisk i temperatura

Oferujemy również termotransfer. To metoda nadruku polegająca na wgrzaniu na tkaninę specjalnej folii według wcześniej przygotowanego projektu wyciętego na ploterze. W przypadku tego sposobu dobra jakość stosowanej przez nas folii, duży nacisk na miejsce nadruku, wysoka temperatura i odpowiednio długi czas wgrzewania gwarantują wysoką odporność nadruku na użytkowanie i na pranie. Jedną z największych zalet termotransferu jest możliwość wykonania nadruku nawet na jednej sztuce, ponieważ nie ma dodatkowych kosztów przygotowania. Projekt przesyłany jest do plotera tnącego, gdzie folia zostaje wycięta zgodnie ze wzorem.