Drukujemy dosłownie wszystko

Adres:

ul. Nutki 1A, Ursynów

Druk banerów reklamowych

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ogromne znaczenie ma dzisiaj reklama. Nie bez powodu mówi się, że jest ona dźwignią handlu. Dlatego swoją ofertę kierujemy do wszystkich tych, którym zależy na budowaniu świadomości marki bądź produktu wśród klientów i zdobywaniu ich uznania. Proponujemy banery reklamowe naprawdę wysokiej jakości, które są w stanie zadowolić nawet najbardziej wybrednych właścicieli firm zarówno małych, średnich, jak i naprawdę dużych.

Najwyższa jakość

Nasze banery wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Gwarantuje to doskonały efekt i sprawia, że nikt nie przejdzie koło naszej reklamy bez zwrócenia na nią uwagi. Jesteśmy w stanie wykonać je zarówno w wersji jednostronnej, odblaskowej, jak i dwustronnej. Daje to naszym klientom możliwość wyboru prezentacji reklamy, która będzie idealnie odpowiadała ich potrzebom. W razie potrzeby nasi klienci mogą się z nami skontaktować – zawsze chętnie służymy poradą, jeśli pojawia się jakikolwiek problem z wyborem produktu lub określeniem jego parametrów.
W naszej drukarni stosujemy druk solwentowy. Taka technologia sprawia, że ten typ produktu jest odporny na działanie czynników zewnętrznych przez naprawdę bardzo długi czas. Nawet przez kilka lat zachowują swój świetny wygląd. W efekcie klient nie musi inwestować w nowy baner co kilka miesięcy. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że nasze wydruki nie tracą swojego doskonałego wyglądu nawet na skutek działania promieni słonecznych.